Ako dlho trvá procedúra laminácie obočia?

Dĺžka procedúry laminácie obočia sa môže líšiť, obvykle však zaberie asi 30 až 60 minút. Záleží na tom, či budete chcieť iba lamináciu obočia, alebo aj úpravu a farbenie obočia.

Aké sú výhody laminácie obočia?

Laminácia obočia poskytuje niekoľko výhod. Patrí sem zlepšenie tvaru obočia, vyhladenie a spevnenie chĺpkov, čo vytvára dojem hustejšieho a lepšie upraveného obočia. Vďaka laminácii je možné tiež dosiahnuť dlhodobý efekt, ktorý pretrváva po dobu niekoľkých týždňov.

Je laminácia obočia vhodná pre každého?

Laminácia obočia je všeobecne vhodná pre väčšinu ľudí, ktorí majú obočie s chĺpkami. Pokiaľ však máte citlivú pokožku, alergie alebo ste nedávno prekonali očný alebo obočný zákrok, je vhodné sa poradiť s odborníkom alebo dermatológom, či je pre vás laminácia obočia vhodná.

Ako dlho vydrží laminácia obočia?

Trvanlivosť laminácie obočia sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov, vrátane typu pokožky, starostlivosti o obočie po procedúre a každodenných návykov. Obvykle však laminácia obočia vydrží 4 až 6 týždňov, pričom účinok postupne slabne.

Aká je cena laminácie obočia a koľko sa obvykle platí za doplnkové úpravy?

Cena laminácie obočia sa môže líšiť v závislosti od salónu, umiestnenia a ďalších faktorov. Obvykle sa pohybuje medzi 21 až 50 eur za 60 minút.

Existujú nejaké kontraindikácie pre lamináciu obočia?

Áno, existujú niektoré kontraindikácie pre lamináciu obočia. Patrí sem akútny zápal obočia alebo očných viečok, nedoliečené kožné ochorenie v oblasti obočia, popáleniny alebo poranenia na obočí, alergie na prípravky používané pri laminácii alebo tehotenstvo a dojčenie. Je dôležité konzultovať s odborníkom, či môžete prísť na procedúru, ak máte niektorú z týchto kontraindikácií.

Môže laminácia obočia ovplyvniť prirodzený rast chĺpkov?

Laminácia obočia všeobecne nepoškodzuje chĺpky ani neovplyvňuje ich prirodzený rast. Procedúra sa zameriava na upravenie tvaru a spevnenie existujúcich chĺpkov. Po skončení trvanlivosti laminácie sa obočie vráti k prirodzenému stavu a nové chĺpky budú rásť normálne. Odporúčame chĺpky v obočí nestrihať, chĺpky sú potom tvrdé a nepoddajné.

Môžem si lamináciu rias a obočia vykonávať doma alebo musím navštíviť salón?

Áno, je možné si lamináciu rias a obočia vykonávať aj doma. Pokiaľ však chcete mať úplnú istotu, že to robíte správne, je lepšie navštíviť náš kurz, kde sa dozviete všetko podstatné o laminácii rias i obočia. A pokiaľ patríte medzi tých, ktorí majú radšej pohodlie a chcete sa nechať opečovávať, je ideálne navštíviť náš salón, kde vám lamináciu profesionálne prevedieme.

Aký je rozdiel medzi nalepovaním a lamináciou rias?

Laminácia rias sa oproti klasickému nalepovaniu líši tým, že sa pracuje s riasami, ktoré máte. Ide o to riasy správne načesať a upraviť tak, aby bol váš vzhľad čo najprirodzenejší. Nič sa nelepí, nepridáva, ale iba upravuje, prípadne dofarbuje.

Som kozmetička a mala by som záujem pre svojich klientov o lamináciu rias a obočia. Aký kurz môžem absolvovať?

Máte možnosť absolvovať buď prezenčný kurz laminácie rias a obočia alebo video kurz. Prezenčný kurz zahŕňa aj sadu na lamináciu, pri video kurze si môžete vybrať, či chcete zaplatiť iba za video kurz alebo za video kurz vrátane sady na lamináciu. Ďalej si pri video kurze môžete vybrať, či máte záujem o kurz pre širokú verejnosť alebo kurz pre profesionálov. Pri kurze pre profesionálov a pri prezenčnom kurze obdržíte certifikát.

Musím si kupovať odlišné produkty na lamináciu rias a na lamináciu obočia?

Dobrou správou pre vaše peňaženky je, že nemusíte. Lamináciu rias aj lamináciu obočia môžete vykonávať s rovnakými produktmi.

Kedy je procedúra laminácie obočia vhodná?

 • Ak máte riedke a nevýrazné obočie.
 • Ak máte neposedné obočie, ktoré nechce držať tvar.
 • Ak sa vám krútia chĺpky obočia.
 • Ak sú vaše chĺpky zničené.
 • Pokiaľ máte obočie upravené do zlého tvaru, či na niektorých miestach chĺpky chýbajú.

Existujú nejaké prípady, kedy je lepšie sa laminácii vyhnúť?

Áno, obvykle v prvých 3 dňoch menštruácie môže ženské telo reagovať inak – mohlo by dôjsť k nedokonalému zafarbeniu, prípadne by sa mohol vyskytnúť iný problém. Je teda lepšie lamináciu absolvovať pred alebo po tomto období.

Existujú nejaké odporúčania pred procedúrou laminácie?

Áno. Doraziť s odlíčeným obočím, riasami, a tvárou celkovo. Neužívať pred procedúrou lieky, ktoré by mohli spôsobiť reakciu na dané prípravky.

Aký je rozdiel medzi kurzom laminácie pre profesionálov a kurzom laminácie pre širokú verejnosť?

Na kurze pre širokú verejnosť Vás naučíme lamináciu obočia sama na sebe, či na vašej kamarátke, naučíme vás aj postup laminácie rias, ukážeme, ako obočie jednoducho vymerať a zrozumiteľne popíšeme postup práce a fungovania jednotlivých produktov. Súčasťou tohto kurzu nie je certifikát! Na kurze pre profesionálov naučíme kozmetičky perfektne vymerať a zvoliť správny tvar obočia, naučíme vás postup celej procedúry laminácie obočia a tiež laminácie rias. Navyše pridáme pár tipov z praxe a spomenieme všetky kontraindikácie a odporúčania pred a po procedúre. Súčasťou kurzu je certifikát!

Ako dlho trvá prezenčný kurz laminácie rias a obočia?

Prezenčný kurz laminácie rias a obočia trvá cca 4–6 hodín.

Musím mať na kurz laminácie rias a obočia svoju modelku?

Áno, na prezenčný kurz je nutné mať svoju modelku. Buď jednu modelku na lamináciu rias a obočia alebo jednu na lamináciu rias a jednu na lamináciu obočia. Môžeme vám prípadne zaistiť modelku za poplatok 500 Kč.

Je možné mať kurz laminácie rias a obočia u mňa v salóne?

Áno ponúkame aj takú možnosť. Priplatíte si potom 126 eur.

Je nejaká domáca starostlivosť po procedúre laminácie rias a obočia?

Áno, po laminácii rias alebo obočia odporúčame zakúpiť si regeneračné sérum v našom e-shope.

Čo všetko je súčasťou sady na lamináciu rias a obočia?

 1. Cleanser 5ml – (odmasťovač rias pred aplikáciou)
 2. Perm č. 1. – 5ml (permanentný krém)
 3. Fix Lotion č. 2. – 5ml (neutralizér)
 4. Lash Coating č. 3. – 5ml (výživa na riasy a obočie)
 5. Lash Adhesive (fixačné lepidlo, iba pre lamináciu rias)
 6. Silikónové nátačky – 5 párov (veľkosti SS, S, M, L, LL LL )
 7. Laminovacie aplikátory – 3 ks
 8. Mikro štetce na nanášanie permanentného krému a neutralizéra – 10 ks
 9. Kefky na riasy a obočie – 5 ks
 10. Podložky pod riasy – 10 ks
 11. Návod na použitie

NAŠE ĎALŠIE KURZY

SLEDUJTE NOVINKY A ZĽAVY

  

 

NAŠE ODKAZY

NIKOLA ZÍVALOVÁ

Salon Dr.Nek navštěvuji téměř od jeho otevření a jsem zde velmi spokojená. Za tu dobu jsem v salonu vyzkoušela všechny procedury. Jsem vděčná za to, že mi v salonu vždy vyšli vstříc a pomohli mi v mé přípravě na soutěže v kategorii Bikini Fitness. Vždy se do salonu těším nejen na procedury ale také na milý personál.

VERONIKA HUNKOVÁ

Do salónu Dr.Nek chodím velice ráda. Mají moc příjemný, milý personál a přistupují k vám vždy profesionálně. Nejčastěji chodím na proceduru zvanou Maderoterapie, která mi pomáhá udržovat postavu. Je to moje nejoblíbenější procedura, protože vám krásně promasíruje, prokrví nohy a pomáhá s celulitidou, se kterou my ženy tolik bojujeme. Jsem velice spokojená a doporučuji.

DENISA GUDELJ

Moje nejoblíbenější služba salonu je samoopalovací nástřik, díky kterému vypadám během pár minut, jako bych se vrátila od moře. Nástřik ráda využívám především při příležitostech důležitých focení, na galavečery bojových sportů, nebo například na finále castingu Hledá se Playmate od Playboye, kterou jsem možná právě i díky nástřiku vyhrála.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE – SALÓN

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@salondrnek.cz