LAMINÁCIA RIAS A OBOČIA

Search
Close this search box.

LAMINÁCIA RIAS A OBOČIA FAQ

Procedúra laminácia obočia môže trvať rôzne dlho, zvyčajne však trvá približne 40 až 60 minút. Záleží na tom, či chcete len lamináciu obočia alebo aj úpravu a farbenie obočia.

Laminácia obočia prináša niekoľko výhod. Patrí medzi ne zlepšenie tvaru obočia, vyhladenie a spevnenie chĺpkov, čo vytvára dojem hustejšieho a lepšie upraveného obočia. Lamináciou možno dosiahnuť aj dlhotrvajúci efekt, ktorý vydrží niekoľko týždňov.

Laminácia obočia je vo všeobecnosti vhodné pre väčšinu ľudí, ktorí majú obočie s chĺpkami. Ak však máte citlivú pokožku, alergie alebo ste nedávno podstúpili zákrok na očiach alebo obočí, je vhodné poradiť sa s odborníkom alebo dermatológom, aby ste zistili, či je pre vás laminácia obočia vhodná.

 

Trvanlivosť laminácie obočia sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov vrátane typu pleti, následnej starostlivosti a každodenných návykov. Zvyčajne však laminovanie obočia trvá 4 až 6 týždňov, pričom efekt postupne mizne.

Cena laminácie obočia sa môže líšiť v závislosti od salónu, lokality a ďalších faktorov. Zvyčajne sa pohybuje od 25 do 60 eur za 60 minút.

Laminácia obočia vo všeobecnosti nepoškodzuje chĺpky ani neovplyvňuje ich prirodzený rast. Zákrok sa zameriava na zmenu tvaru a posilnenie existujúcich chĺpkov. Po odstránení laminácie sa obočie vráti do prirodzeného stavu a nové chĺpky budú normálne rásť. Odporúča sa chĺpky obočia nestrihať, pretože chĺpky sa stávajú tvrdými a nepoddajnými.

Áno, riasy a obočie si môžete nalaminovať aj doma. Ak však chcete mať absolútnu istotu, že to robíte správne, je lepšie zúčastniť sa nášho kurzu, kde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o laminovaní rias a obočia. A ak patríte k tým, ktorí uprednostňujú pohodlie a chcú sa nechať rozmaznávať, ideálne je navštíviť náš salón, kde vám lamináciu vykonáme profesionálne.
Ak si chcete urobiť lamináciu rias alebo obočia sami v pohodlí domova, môžete si v našom internetovom obchode zakúpiť kurz pre širokú verejnosť vrátane súpravy na lamináciu rias a obočia: Dr.Nek Videokurz laminovania obočia a rias vrátane súpravy, skript a certifikátu – Dr Nek (dr-nek.cz)
Alebo si môžete zakúpiť samostatnú súpravu na laminovanie rias a obočia: Dr.Nek Lash & Brow Laminovanie obočia a rias (samostatná sada) – Dr Nek (dr-nek.cz)

Laminácia mihalníc sa od tradičného lepenia mihalníc líši tým, že sa pracuje s mihalnicami, ktoré máte. Ide o správne rozčesanie a úpravu vašich rias, aby ste dosiahli čo najprirodzenejší vzhľad. Nič sa neprilepuje, nič sa nepridáva, ale iba upravuje alebo farbí.

Na vykonávanie laminácie mihalníc a/alebo obočia potrebujete osvedčenie o absolvovaní školenia, ktoré získate počas on-site/online kurzu.

Okrem toho musíte mať schválený pracovný postup pre kozmetické služby a vypracujete dodatok k pracovnému postupu pre lamináciu mihalníc a/alebo obočia.
Ako by mal vyzerať dodatok k prevádzkovému poriadku, sa dozviete, ak sa obrátite na okresnú zdravotnú
stanicu, pod ktorú váš salón spadá (každý okresný úrad verejného zdravotníctva môže mať iné požiadavky).

Máte možnosť absolvovať denný kurz laminovania rias a obočia alebo video kurz. Priamy kurz zahŕňa laminovaciu súpravu a v prípade videokurzu si môžete vybrať, či zaplatíte len za videokurz alebo za videokurz vrátane laminovacej súpravy. Aj pri videokurze si môžete vybrať, či máte záujem o kurz pre širokú verejnosť alebo o kurz pre profesionálov. Za kurz pre profesionálov a kurz pre účastníkov dostanete certifikát. Ponúkame aj mobilný kurz – vo vašom salóne. V takom prípade zaplatíte ďalší poplatok vo výške 3 000 Kč.
Kurz pre odbornú prax nájdete tu: Dr.Nek video kurz laminovania obočia a rias vrátane súpravy, scenára a certifikátu – Dr Nek (dr-nek.cz)
Videokurz vrátane výbavy nájdete tu: Dr.Nek Laminovanie rias a obočia – Dr Nek (dr-nek.cz)

bodywraps.cz

Dobrou správou pre vašu peňaženku je, že nemusíte. S tými istými produktmi si môžete urobiť riasy aj obočie. Kompletnú sadu produktov vhodných na lamináciu rias a obočia nájdete tu: Dr.Nek Laminovanie rias a obočia (samostatná sada) – Dr Nek (dr-nek.cz)

– Ak je vaše obočie riedke a nevýrazné.
– Ak máte nepoddajné obočie, ktoré nedrží tvar.
– Ak sa vaše chĺpky obočia krútia.
– Ak sú vaše chĺpky poškodené.
– Ak je vaše obočie zdeformované alebo vám na niektorých miestach chĺpky chýbajú.

Áno, zvyčajne počas prvých 3 dní menštruácie môže telo ženy reagovať inak – môže sa vyskytnúť nedokonalé zašpinenie alebo iný problém. Preto je lepšie podstúpiť lamináciu pred týmto obdobím alebo po ňom.

Áno. Príďte s odstráneným obočím, mihalnicami a celkovým mejkapom tváre. Pred zákrokom neužívajte žiadne lieky, ktoré by mohli spôsobiť reakciu na produkty.

Na kurze pre širokú verejnosť vás naučíme, ako laminovať obočie na sebe alebo na svojej kamarátke, naučíme vás aj postup laminovania rias, ukážeme vám, ako jednoducho merať obočie a zrozumiteľne popíšeme pracovný postup a fungovanie jednotlivých produktov. Súčasťou tohto kurzu nie je certifikát! V kurze pre profesionálov naučíme kozmetičky, ako dokonale zmerať a vybrať správny tvar obočia, naučíme vás postup celého postupu laminovania obočia a tiež laminovania mihalníc. Okrem toho pridáme niekoľko tipov z praxe a spomenieme všetky kontraindikácie a odporúčania pred a po zákroku. Súčasťou kurzu je certifikát!

Kurz laminácie rias a obočia trvá približne 6 hodín.

Áno, na dochádzkový kurz musíte mať vlastný model. Buď jeden model na laminácii rias a obočia, alebo jeden model na laminovanie rias a jeden na laminovanie obočia. Prípadne vám môžeme poskytnúť model za poplatok 500 Kč.

Áno, po nalaminovaní mihalníc alebo obočia odporúčame zakúpiť si regeneračné sérum v našom e-shope. Regeneračné sérum si môžete objednať tu: Dr.Nek regeneračné sérum na riasy a obočie 5ml – Dr Nek (dr-nek.cz)

SLEDUJTE AKTUÁLNE NOVINKY A ZĽAVY

 
 

KONTAKTY – SALON

Všetky informácie o salóne Dr-nek sú k dispozícii zde:

E-mail: salon@dr-nek.cz

Mobil: +420 774 076 890

 

Naše kurzy si môžete objednať na adrese:

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz


© 2024 All Rights Reserved.